Nieuwsbrief:

YAMAHA  TRACER 9 Y-AMT - 2025

Garantie: Ja
Nieuw
MIDNIGHT BLACK
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
yamaha - tracer-9-y-amt
OmschrijvingTechniekBetaalgemakVerzekeringBedrijf
Nieuw: Ja
Garantie: Geen

Shift your emotions
De 2025 TRACER 9 is standaard voorzien van een premium 7” TFT dashboard, LED koplampen, een in 10 stappen verstelbaar windscherm en een zadel met lage en hoge zadelstanden. Met de TRACER 9 ligt de nadruk op het maken van een motorfiets die zich aanpast aan de rijder en alles uitzonderlijk goed kan, voor een opwindende rit zonder compromissen.

De TRACER 9 is ontworpen om de Roads Of Life te trotseren en zit boordevol slimme techniek en ontwerpoplossingen om de best mogelijke rijervaring te garanderen. Lichtgewicht wielen, gemaakt met behulp van Yamaha's SpinForge-proces en voorzien van op maat gemaakte Bridgestone-banden, dragen bij aan een lichte en wendbare machine, die prachtig is afgestemd op het speelse driecilinder crossplane-motorblok en de hellinggevoelige elektronische rijhulpsystemen.

= Bedrijfsinformatie =

Van de Kuinder Motoren staat voor:

* Meer dan 95 jaar ervaring met motoren.
* Exclusief Yamaha dealer voor midden Nederland.
* Snelle onderdelen levering.
* Onderhoud aan alle Japanse merken.
* Schadetaxatie en reparatie.
* Verkoop, inkoop en inruil mogelijk.
* Tot 24 maanden Bovag Garantie op onze occasions.
* 5 dagen per week geopend.
* vervangend vervoer bij onderhoud mogelijk.
* Al ruim 80 jaar Bovag dealer.

van de Kuinder Motoren
Verlengde Zuiderloswal 27
1216BW Hilversum
035-6214727
info@vandekuinder.nl

De getoonde verkoopprijzen zijn inclusief tenaamstellen, volle tank, en tot wel 24 maanden Bovag* garantie en een technische controle van de motor.
Een onderhoudsbeurt is in overleg en tegen meerprijs mogelijk.
Proefrit maken? Onze motoren zijn zorgvuldig geselecteerd en in showroom conditie gebracht. Een proefrit is daarom mogelijk bij intentie tot aankoop en bij droog weer en wegdek.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden.
Controleer daarom voor aankoop van een motorfiets goed de zaken zoals accessoires en opties die voor u belangrijk zijn.




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Van de Kuinder Motoren
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HONDA in 1954 - Een 200 cc scooter, de Juno, zag in 1954 het daglicht en werd ontworpen om markt te veroveren in de opkomende Vespa scooter copieerroutine die op dat moment in Japan woedde. Honda produceerde verschillende versies van de Dream en Benly motorfietsen in de opvolgende jaren met cylinderinhouden tot zo'n 350 cc en andere specificaties.
© 2000 - 2025 Motoroccasion