Nieuwsbrief:

SUZUKI  V-STROM DL 1000 - 2003

Garantie: Ja
78156 Km
Zilver
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
suzuki - v-strom-dl-1000
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Te koop aangeboden mooie Suzuki DL1000 V-Strom met topkoffer
 
  • Bridgestone bandenset (zal dit seizoen vervangen moeten worden)
  • Originele uitlaat
  • Originele knipperlichten
  • Originele spiegels
  • Topkoffer
  • Verstelbare hendels
  • Valbeugels
  • Tour zadel
  • Kuipruit met verhoger
  • Vloeistoffen en slijtagedelen goed
  • Motor loopt en rijdt zeer goed
  • Zie foto's voor meer opties!

Leuke Suzuki DL1000 V-Strom met genoeg opbergruimte om uw spullen tijdelijk kwijt te kunnen. 

Ben je geïnteresseerd en wil je de motor van dichtbij bekijken? Neem gerust en vrijblijvend contact op voor een bezichtiging of proefrit.

 
  • Welkom bij Meester Motorsport

    De plek waar de passie voor motoren en de klanttevredenheid altijd voorop staan!  Met meer dan 15 jaar ervaring in de motorbranche en een uitgebreide kennis van motoren, doen wij er alles aan om jou te helpen de motor van je dromen te vinden.
    Daarnaast kun je bij ons ook terecht voor het verkopen of inruilen van je motor, evenals voor financiering en verzekering.
    Bekijk ons volledige aanbod motoren en diensten op www.meestermotorsport.nl

    Wij zijn zeven dagen per week geopend op afspraak. Hierdoor bent je niet gebonden aan openingstijden en kunt je ook in de avond bij ons terecht. Een afspraak maken kan eenvoudig via telefoon, e-mail of WhatsApp.

    - Tenaamstelling/vrijwaring
    - Gratis 10 dagen All-Risk verzekering
    - Proefrit is altijd mogelijk
    - Vandaag kopen = vandaag rijden!
    - Zeven dagen per week geopend op afspraak


    Wij zijn bereikbaar via:
    Telefoon: +31642056891
    WhatsApp: +31642056891
    E-mail: info@meestermotorsport.nl

    Meester Motorsport
    De Kronkels 9B
    3752LM Bunschoten-Spakenburg






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Meester Motorsport
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: HONDA in 2014 - De nieuwe FC6 op basis van het Gold Wing platform. De nieuwe uitgeklede 1800 cc Gold Wing F6C weegt 70 kg minder dan de Gold Wing. Honda's retro - klassieker CB1100 zal in twee gedaanten geproduceerd worden in 2014. In reactie op feedback van klanten zal de nieuwe CB1100 EX versie met spaakwielen en een dubbele uitlaat worden toegerust om de stijl van de jaren 1960 en '70 te benadrukken. De standaard machine zal beschikbaar blijven in een opvallende all - zwarte kleurstelling . Beide versies zijn voorzien van een nieuwe zesbak , hogere koplamp positie en verbeterde instrumentatie .In Nederland zal alleen de CB1100EX met spaakwielen en dubbele uitlaat worden geleverd.
© 2000 - 2025 Motoroccasion