Te koop: Benelli TRK702X 2024 – Slechts 3367 km!
Ben jij op zoek naar een avontuur op twee wielen? Grijp dan nu je kans om de Benelli TRK 702 X uit 2024 te bezitten! Deze motor heeft slechts 3367 km op de teller en is klaar voor een nieuwe eigenaar die houdt van avontuur en prestaties.
De TRK 702 X is de ideale reisgenoot voor lange ritten, zowel op de snelweg als off-road. Deze motor is volledig uitgerust met een indrukwekkend pakket accessoires, waardoor je met extra comfort, stijl en veiligheid de weg op kunt.
Voorzien van:
- 3-delige alu kofferset: Ruime opbergkoffers die je gear veilig en droog houden tijdens je reizen.
- Hugger: Beschermt de achterkant van je motor tegen vuil en steenslag.
- Hoge getinte ruit: Verbetert de aerodynamica en biedt extra bescherming tegen wind en weersomstandigheden.
- GPS houder: Zorgt ervoor dat je navigatie altijd binnen handbereik is, zodat je nooit verdwaalt.
- Telefoonhouder: Handig voor het makkelijk raadplegen van je telefoon terwijl je onderweg bent.
- Valbeugels: Extra bescherming voor je motor in geval van een val.
- Mistlampset: Voor betere zichtbaarheid in mistige omstandigheden, wat de veiligheid verhoogt.
- Koplampgrille: Geeft de motor een robuuste uitstraling en biedt extra bescherming voor de koplampen.
- Stuurrisers: Verbeteren de ergonomie en het rijcomfort, vooral bij lange ritten.
- Originele Benelli dashcam: Voor het vastleggen van al je avonturen en extra veiligheid op de weg.
- Originele TRK Mivv einddemper: Voor een sportiever geluid en een verbeterde prestaties.
Deze Benelli TRK 702 X is een motor voor de serieuze reiziger die comfort, stijl en functionaliteit hoog in het vaandel heeft staan. De motor is altijd goed onderhouden en verkeert in uitstekende staat. Of je nu lange tochten maakt of gewoon van de natuur wilt genieten, deze motor is klaar voor elke uitdaging.
Wacht niet te lang, want zo’n goed onderhouden motor met zoveel accessoires voor deze spectaculaire prijs is zeldzaam.
Ruim €2500 accessoires zijn gemonteerd!!
Neem snel contact met ons op voor een proefrit en maak jouw droom van avontuur op de Benelli TRK 702 X werkelijkheid!
Wegens prive omstandigheden wordt de motor verkocht in cosignatie vorm, dit in overleg met de eigenaren van deze motorfiets.
Nieuw door ons geleverd vorig jaar en nog ruim 2 jaar fabrieksgarantie!!
Wim en Kevin Zielman
- Wim & Kevin Zielman
Motor Service Hoofddorp: Uw favoriete motor specialist
Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
| Dealerschappen: ROYAL ENFIELD, BENELLI |
Geachte Motorrijder.
Met een geheel nieuw professioneel uitgeruste werkplaats van 100 vierkante meter en een zeer uitgebreide showroom van 300 vierkante meter staan wij volledig voor u klaar.
Bij Motor Service Hoofddorp begrijpen wij als geen ander dat plezierig motorrijden samengaat met een exclusieve motor die voor u volledig voldoet aan al uw wensen en behoeften.
Wij verzorgen dit geheel voor u, op uw specifieke wensen.
Wij zijn namelijk zelf liefhebber, ons bedrijf is uit passie geboren.