Bij Goedhart vind je hem Wat vind ik mooi? Wat is verstandig? Past deze motor wel bij mij?
Allemaal vragen die een rol spelen bij de aanschaf van een nieuwe motorfiets. Ons deskundige verkoopteam helpt u graag de juiste motorfiets te vinden voor vele tevreden motorkilometers.
Wist u dat: In de motortaal "Ballonband" betekent: Ouderwetse benaming voor met lucht gevulde band. Aanvankelijk waren de banden van motorfietsen en auto’s gemaakt van massief rubber. Het gebruik van lucht als afverend medium in de rubberen binnenband luidde een tijdperk
van sterk toegenomen comfort in. Ballonband is ook de benaming voor een band met een groot volume, een geringe druk en elastische zijwanden, zoals in de late jaren twintig toegepast. En later in de jaren tachtig op de achterband van de V-Max( VMX1200) van Yamaha.